به صفحه‌ی نمونه‌کارهای ما

خوش آمدید!

به عنوان یک تیم پرشور از مهندسان الکترونیک، ما به انجام پروژه‌های متنوع و نوآورانه خود افتخار می‌کنیم. در این گالری، شما شاهد نتیجه اشتیاق ما به الکترونیک و تعهد ما به ارائه‌ی راه‌حل‌های پیشرفته، از طراحی مدارهای چالش‌ برانگیز و مبتکرانه گرفته تا PCB‌های سفارشی، نمونه‌های اولیه و محصولات نهایی هستید. هر پروژه نشان‌دهنده‌ی پایبندی ما به ارائه‌ی قابلیت‌های برتر فنی و حل مسائل با روش‌های خلاقانه است. 

1691508277692
1691508277692
از گالری زیر دیدن کنید.

این گالری شامل برخی از نمونه‌کارهای ما در گذشته است و به شما نگاهی اجمالی از ماهیت پروژه‌های ما ارائه خواهد داد.


در ادامه روند انجام یک پروژه به صورتی موردی بررسی شده است. جهت آشنایی بیشتر با روال کاری بامبو، با ما همراه باشید.

PB-2
PB-2

 

طراحی مدار 

 

فرآیند طراحی مدار  زمانی آغاز می‌شود که متقاضی به صورت دقیق تمام الزامات مدار خود را که شامل ورودی‌ها، خروجی‌ها، توابع مورد نظر، فیدبک‌ها و عملکردهای خاص است مشخص کند. پس از دریافت سفارش و تعیین تمام جزئیات و ملاحضات، تیم طراحی بامبو مدار مورد نظر را طراحی کرده و پس از تست نمونه اولیه، شماتیک آن را به نرم‌افزار Altium Designer  انتقال ‌می‌دهد. دریافت بازخورد ما از مشتری پس از ساخت نمونه اولیه تضمین می‌کند که طراحی کاملاً با انتظارات آن‌ها مطابقت دارد. 

در صورت درخواست مشتری شماتیک مدار نیز در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

 

طراحی برد مدار چاپی

 

پس از تکمیل طراحی مدار و ساخت نمونه‌ی اولیه، مرحله طراحی برد مدار چاپی آغاز می‌شود. در طراحی PCB، رویکرد ما کاملا معطوف به نیازها و ترجیحات مشتریمان است. چه او نیاز به یک PCB جمع و جور داشته باشد، چه نیاز به شکل و ابعاد خاص، یا پورت‌ها و رابط‌های مشخص، ما متعهد هستیم که PCB را طوری طراحی کنیم که دقیقا با خواسته‌ی مشتری مطابقت داشته باشد. با استفاده از نرم‌افزار قوی Altium Designer، تیم ما به دقت PCBهایی طراحی می‌کند که به‌طور بی‌نقصی با نیاز مشتری هماهنگ باشد. هر مرحله از فرآیند با نهایت توجه به جزئیات اجرا می‌شود و از امکان ادغام دقیق PCB در پروژه نهایی اطمینان حاصل می‌شود. 

PB-8
PB-8
1691338372448 (1)
1691338372448 (1)

 

مونتاژ و تست مدار نهایی

 

پس از طراحی سفارشی مدار و برد مدار چاپی آن، PCB چاپ و مونتاژ شده و برای اطمینان از عملکرد آن چندین بار در شرایط مختلف مورد آزمایش قرار می‌گیرد. پس از اتمام این مراحل، PCB مونتاژ شده برای تأیید به مشتری ارائه می‌شود. بعد از دریافت بازخورد مشتری و تحلیل دقیق آن، اگر مدار تحویل داده شده نیاز به اصلاحات خاصی با توجه به شرایط کاری و محیط مورد استفاده‌اش داشته باشد، تغییرات مورد نیاز به سرعت  اعمال می‌شود تا اطمینان حاصل شود که محصول نهایی کاملا با خواسته‌ی مشتری مطابقت دارد. پس از تایید نهایی، به تعداد دلخواه از گجت، دستگاه یا مدار طراحی شده تولید و به مشتری تحویل داده می‌شود. به عنوان بخشی از تعهد ما به ارائه‌ی کیفیت برتر در خدمات، در صورت درخواست و نیاز مشتری، شماتیک مدار یا PCB نیز در اختیار او قرار می‌گیرد.