برای ثبت سفارش باید از کجا شروع کنم؟

شما می‌توانید پروژه‌های خود را در زمینه‌های زیر ثبت کنید.

مدار الکترونیکی

شما می‌توانید طراحی و ساخت انواع مدارهای الکترونیکی آنالوگ و دیجیتالِ مبتنی بر میکروکنترلرهای خانواده‌ی AVR و ARM خود را به بامبو بسپارید و در صورت نیاز از مشاوره رایگان کارشناسان این شرکت بهره‌مند شوید. مدارهای طراحی شده توسط بامبو دقیقا متناسب با قابلیت‌های درخواستی مشتری بوده و از منظر اقتصادی و امکان تولید انبوه به صورت بهینه طراحی و تولید می‌شوند.

برد مدار چاپی

یکی دیگر از خدمات شرکت بامبو طراحی انواع بردهای مدار چاپی (PCB) تکرو و دورو با هزینه‌ی نازل و در کم‌ترین زمان ممکن است. گرچه چاپ نهایی  این PCBها توسط خود شرکت بامبو انجام نمی‌پذیرد ولی در طراحی آن‌ها جهت تسهیل مونتاژ و کاهش هزینه‌‌ی تولید، از متناسب‌ترین قطعات SMD و DIP متناسب با کاربرد و ابعاد مفروض برد استفاده می‌شود.

اپلیکیشن اندروید

یک اپلیکیشن اختصاصی موبایل به شما کمک می‌کند در زمینه‌ی کاریتان پل ارتباطی مناسبی با مشتریان خود داشته باشید و با استفاده از آن کسب و کار خود را توسعه دهید، ارزش برند خود را افزایش دهید و از رقبای خود پیشی بگیرید. از این رو، شما می‌توانید مطابق با نیاز خود یک اپلیکیشن اندروید با رابط کاربری قوی و سرعت و عملکرد بالا در بامبو سفارش دهید. علاوه بر این، با توجه به ارائه‌ی همزمان خدمات الکترونیکی و نرم‌افزاری توسط بامبو، امکان سفارش گجت‌های مبتنی بر نرم‌افزار اندرویدی نیز وجود دارد.

بازسازی بردها

یکی از مطمئن‌ترین و راحت‌ترین راهکارها برای طراحی مجدد یک مدار الکترونیکی با کارایی مطلوب، مهندسی معکوس و بازسازی نمونه برد موجود آن است. با استفاده از این روش ضمن این که هزینه‌های مربوط به طراحی برد به طور کامل از بین می‌رود، برد نهایی مطابق با برد اولیه بهینه بوده و در کمترین زمان قابل بهره‌برداری است. پس از ثبت سفارش و وارد کردن اطلاعات اولیه‌، برد خود را به بامبو بدهید تا کارشناسان ما مدار نمونه‌ی شما را بازتولید کنند.

برای شروع فرآیند ثبت سفارش، از راه‌های ارتباطی ذکرشده در برگه‌ی تماس یا فرم زیر اقدام فرمایید. کارشناسان ما پس از بررسی پروژه‌ با شما تماس خواهند گرفت.

با افتخار پاسخگوی شما هستیم

با ما در تماس باشید

    آرزوی بهترین‌ها